Paisje SMART ne sherbim te shendetit te familjeve tuaja

Byzylyk me Erë Vanilla për reduktimin e Oreksit SACIASMELL

€39.95

Byzylyk me Erë Vanilla për reduktimin e Oreksit SACIASMELL. Dhurata Perfekte per te Dashuren tuaj qe ajo te mbaj ne kontroll oreksin e saj.
Tani me ky produkt vjene ne nje dizajno Italian dhe i prodhuar ne Spanje!

SACIASMELL është një byzylyk që lëshon aromë vanilje. Kjo aromë ndihmon për të shtypur ndjenjën e urisë në mënyrë të natyrshme për ushqimet e ëmbla dhe krijon ndjenjen e ngopjes.

Hapeni kapakun dhe merrni frymë thellë, përseritni çdo herë që ndjeheni të uritur në mes të vakteve. Pas thithjes së aromes mbylleni kapakun.Pastelat zgjasin 7 ditë pas të cilave duhet të zëvendësohen.

Në këtë mënyrë ky byzylyk lehtëso kontrollin e oreksit dhe humbjen e peshës. Era dallues e vanilles që lirohet nga rrathët/ byzylyki rezultojnë mbytje receptorët ndijor në zgavrën e gojës dhe hundës. Sinjalet shqisore shkaktuara nga aroma vanilje reduktojnë ndjeshëm oreksin.

Ngjyrat në dispozicion:

E zezë, blu, rozë, të verdhë, jeshile, e kuqe

Modeli i ri

Per me shume produkte te cilat nuk jane ne magazine por qe mund te porositen, kliko ketu
SKU: 0051 Kategoria:

Shqyrtime


Nuk ka akoma shqyrtime per kete produkt

Ji i pari per ta shqyrtuar “Byzylyk me Erë Vanilla për reduktimin e Oreksit SACIASMELL”