Paisje SMART ne sherbim te shendetit te familjeve tuaja

Paisje për gjumë të Qetë dhe të Shëndetshëm

€68.95

Kjo paisje është shumë e përshtatshme për personat që kanë vështërsi me gjumin. Përmes akupunktures në dorë stimulon prodhimin e hormonit melatonin të gjumit, kjo gjë pergatiat organizmin per gjume, ne cdo kohe. Mjafton qe te mbani Dremate vete 20 minuta ne dore para orarit qe ju keni parashikuar per gjume dhe ju do beni nje gjume shume te kendshem.

Per me shume produkte te cilat nuk jane ne magazine por qe mund te porositen, kliko ketu
SKU: 0049 Kategoria:

Shqyrtime


Nuk ka akoma shqyrtime per kete produkt

Ji i pari per ta shqyrtuar “Paisje për gjumë të Qetë dhe të Shëndetshëm”