Paisje SMART ne sherbim te shendetit te familjeve tuaja

Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit, vjelljes dhe marramendjes qe munde te shkaktohet nga udhëtimi, shtatëzania, ose nga Kemoterapia

€14.90

5.00 nga 5

Rrathë/ byzylyk të mëndafshët kundër vjelljes që mundë të shkaktohet nga udhëtimi me makinë, me aeroplan, apo shtatëzania, apo edhe nga kemoterapia

Nuk ka efekte anësore, heq ankthin në udhëtime. Madhësia e përshtatshme për të gjithë. Dy rrathë në paketim, për secilën dorë nga një. Është e nevojshme për të dyja duart. Përdoret pa dallim gjinie apo moshe.

Produkt magjike me rezultat të menjëhershëm.

Per me shume produkte te cilat nuk jane ne magazine por qe mund te porositen, kliko ketu
SKU: 0011 Kategoria:

1 shqyrtim per Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit, vjelljes dhe marramendjes qe munde te shkaktohet nga udhëtimi, shtatëzania, ose nga Kemoterapia


 1. Ajete
  5 nga 5

  :

  Mendoj se eshte nje diqka shum e duhur per jeten e perditshme, kisha dashur qe ta kem nje shall te tille. Respekt!

  • smartmedicin3

   :

   Pershendetje Znj. Ajete,
   e keni blere shallin kunder mundimit ju apo jo, ngase per nje kohe kemi pas problem me emaila.
   per cdo gje te lutem ne shkruaj ne porosti@smartmedicine.al apo edhe ketu tek komentet.
   gjithe te mirat nga staffi i Smart Medicine!

Shto nje shqyrtim