Paisje SMART ne sherbim te shendetit te familjeve tuaja

Peshore digjitale për beba për matjen e peshës dhe gjatësis

€168.00

Peshore digjitale për Beba për matjen e peshës dhe gjatësis

Peshore me ekran me prcizitet të lartë si në matjen e peshes dhe të gjatësis së bebeve tuaja.

E përshtatshme për ordinanca private dhe për barnatore që synojnë të ofrojnë shërbime shtesë për klientet e tyre.

Nuk ka stok

Per me shume produkte te cilat nuk jane ne magazine por qe mund te porositen, kliko ketu
SKU: 0055 Kategoria:

Shqyrtime


Nuk ka akoma shqyrtime per kete produkt

Ji i pari per ta shqyrtuar “Peshore digjitale për beba për matjen e peshës dhe gjatësis”