Paisje SMART ne sherbim te shendetit te familjeve tuaja

Peshore digjitale për bebe me bateri

€89.95 €68.95

Matja shkon deri në 20 kg

Saktësi e lartë +-10g. Precize edhe kur foshnjet lëvizin.

Furnizohet me 4 bateri AA.

Fikje automatike per te ruajtur konsumin e baterive.

E përshtatshme për ordinanca private dhe për barnatore që synojnë të ofrojnë shërbime shtesë për klientet e tyre.

Per me shume produkte te cilat nuk jane ne magazine por qe mund te porositen, kliko ketu
SKU: 0056 Kategoria:

Shqyrtime


Nuk ka akoma shqyrtime per kete produkt

Ji i pari per ta shqyrtuar “Peshore digjitale për bebe me bateri”