Paisje SMART ne sherbim te shendetit te familjeve tuaja

Ngrohës me avull i ushqimeve të Bebeve në shishe të madhësive të ndryshme për automobil

€59.95

Bënë ngrohjen e shisheve për Bebe të të gjitha madhësive brenda një periudhe 5-7 minuta. Furnizimi me energji elektrike: 12V dhe 220 V.

Paisje shumë profesionale për ti ofruar bebes suaj gjithmonë ushqim të ngrohtë dhe cilësor nga brendi i njohur Mebby.

I përshtatshem gjatë udhëtimit.

Per me shume produkte te cilat nuk jane ne magazine por qe mund te porositen, kliko ketu
SKU: 0063 Kategoria:

Shqyrtime


Nuk ka akoma shqyrtime per kete produkt

Ji i pari per ta shqyrtuar “Ngrohës me avull i ushqimeve të Bebeve në shishe të madhësive të ndryshme për automobil”