Paisje SMART ne sherbim te shendetit te familjeve tuaja

Ngrohës me avull i ushqimeve të Bebeve në shishe të madhësive të ndryshme

€54.95

Bënë ngrohjen e shisheve të gjitha madhësive brenda një periudhe 3-5 minuta. Furnizimi me energji elektrike: 220 V. Paisje shumë profesionale për ti ofruar bebes suaj gjithmonë ushqim të ngrohtë dhe cilësor nga brendi i njohur Italian Laica

Per me shume produkte te cilat nuk jane ne magazine por qe mund te porositen, kliko ketu
SKU: 0062 Kategoria:

Shqyrtime


Nuk ka akoma shqyrtime per kete produkt

Ji i pari per ta shqyrtuar “Ngrohës me avull i ushqimeve të Bebeve në shishe të madhësive të ndryshme”